czwartek, 9 sierpnia 2012

Nietypowy projekt modowy - Karmimy Psiaki

 

Cześć kochani

Dzisiejszy post jak sam tytuł wskazuje będzie nietypowy i nie będzie to żaden outfit modowy czy recenzja kosmetyczna. Dla odmiany chciałabym was "zarazić" pewną akcją charytatywną,  która już od dłuższego czasu ma miejsce i obok której nie można przejść obojętnym.  O czym mowa ? O zwierzętach które lubię najbardziej - Psiakach !  Kochani na pewno słyszeliście i wiecie ile piesków głoduje, ile jest oddawanych do schronisk, którym ledwo starcza na ich wyżywienie. Cała akcja działa bardzo prosto. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc wystarczy wejść na stronę www.karmimypsiaki.pl kliknąć na wybranego przez Was pieska i tym sposobem podarować mu posiłek. Musicie wpisać swoje imię, wiek  oraz adres e-mail i to wszystko. Dzięki tym informacjom sponsorzy, którzy dają pieniądze na tą akcję mają więcej e- maili w bazie danych i mogą wysłać większą ilość reklam. Wiem, wiem reklamy na mailu są czasem bardzo denerwujące i jest ich mnóstwo, dlatego też jedna więcej to nic takiego a klikając na tą właśnie reklamę psiaki dostają kolejne posiłki od nas. Jak widzicie kilka sekund zajmie nam wpisanie swoich danych a jakiś pies nie będzie dzięki nam chodził głodny.

Główną ideą akcji jest znalezienie psiakom domu, także może ktoś z Was chciałby psiaka zaadoptować nie tylko nakarmić. Jak dowiedziałam się od przesympatycznej pani Joasi wkrótce na stronie internetowej pojawią się w sprzedaży koszulki z napisem "Karmimy psiaki", cały dochód z ich sprzedaży przekazany będzie na tą szczytną akcję.

Jeśli macie więcej pytań dotyczących współpracy przy tym projekcie pozwolę sobie zostawić e-mail do Pani Joasi, która dokładnie wszystko wam wyjaśni joanna.pawlowska@karmimypsiaki.pl. 

Zachęcam wszytskich kochających zwierzaki do włączenia się do tej akcji, do promowania jej na swoich blogach oraz do polecania mojego wpisu. Niech dowie się o tym jak najwięcej ludzi o miękkim sercu gotowych pomóc. Zrobilismy już bardzo dużo, ale jak wiadomo dobrego nigdy dość.

Ja nakarmiłam już swojego psiaka a Ty ???

xoxo
Ewka

3 komentarze: